Semmi különös?????Szeretnék én ilyen semmi különöseket varrni tudni.:)
Az elsőnek annyira tetszik a formája! :))) ÉS tényleg szépek az anyagok is. :)
Mammka: ha belehúznál és rákoncentrálnál, neked is menne. Ügyes vagy te is. :)Lidérke: köszi, nem bonyolult, felül szélesebb és kész. Ebből a bordóból még tudnék varrni egy ideig, de csak i m-t vettem.
Igen, látom. :) Nem kell ahhoz bonyolultnak lennie, hogy szép legyen. :)
Ilyet ne írjál nekem,hogyha belehúznék és rákoncentrálnék!!!!!:) Szétszed az Élet.....ezerfelé....
Megjegyzés küldése
5 megjegyzés:
Semmi különös?????Szeretnék én ilyen semmi különöseket varrni tudni.:)
Az elsőnek annyira tetszik a formája! :))) ÉS tényleg szépek az anyagok is. :)
Mammka: ha belehúznál és rákoncentrálnál, neked is menne. Ügyes vagy te is. :)
Lidérke: köszi, nem bonyolult, felül szélesebb és kész. Ebből a bordóból még tudnék varrni egy ideig, de csak i m-t vettem.
Igen, látom. :) Nem kell ahhoz bonyolultnak lennie, hogy szép legyen. :)
Ilyet ne írjál nekem,hogyha belehúznék és rákoncentrálnék!!!!!:) Szétszed az Élet.....ezerfelé....
Megjegyzés küldése